Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Günümüzde binaların kat sayısı arttığından dolayı kişiler yaşadıkları yerden taşınmak istediklerinde eşyalarının merdiven boşluklarından nasıl sığacağını, yüksek katlardan eşyaların nasıl aşağıya indirileceğini düşünmekten istedikleri bir yere taşınmakta güçlük çekiyorlar. Ancak asansörlü evden eve nakliyat bu sorunun çözümü oluyor. Eşyalarınızın profesyonel şekilde paketlemesi yapılıp korumaya alındıktan sonra asansör aracılığı ile aşağı indirilip kamyona yükleniyor daha sonra yeni taşındığınız evinize sigortalı bir şekilde ulaştırmak üzere yola çıkarıyoruz. Yeni evinizde eşyalarınız tekrar asansör aracılığıyla yukarı çıkarılıyor ve personellerimiz tarafından yerleşimi sizin isteğinize göre yapılıyor. Eviniz yüksek katlarda bulunuyorsa eğer müşterilerimize asansörlü nakliyat seçmelerini öneriyoruz.

Evden eve nakliyat'ta neden asansörlü nakliyat tercih edilmelidir?

Çünkü asansör ile nakliyat 15 ve 25 kat arasında çıkan, güvenli ve hızlı bir taşımacılık türüdür. Eşyalarınız bina içerisinde merdivenden taşındığı zaman personel tarafından zarar görme olasılığı çok yüksektir. Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde bu riskler tamamen ortadan kalkıyor ve daha güvenli bir taşıma işlemi gerçekleşiyor.

Evden eve nakliyat'ta asansörlü nakliyat pahalımıdır?

Evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat kullanımı halk arasında çok pahalı olarak nitelendirilse de aslında çok uygun ve güvenli bir taşıma yöntemidir. Ekspertiz raporuna göre her bütçeye uygun şekilde fiyat vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz servisimiz ile taşınma üzerine fiyat alabilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz.

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü nakliyat ile taşıma olanakları daha kolay hale getirilmiştir. Bir çok Antalya nakliye şirketleri tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir. Evden eve nakliyat konusunda en büyük sıkıntıların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı binalarda eşyaların çıkarılması bir hayli güçtür. Bütün eşyaların bu şekilde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir. Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini engellemek amacıyla asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımıyla alınarak zarar görmez. Antalya asansörlü nakliyat hizmetinin en büyük faydalarından biri de çevrede herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır. Bu sebeple firmamız nakliye konusunda kendisini sürekli geliştirerek asansörlü taşımacılık sistemini sürekli bir şekilde kullanarak, kaliteli bir taşıma hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Asansörlü nakliyat işleminde kullandığımız asansörler firmamıza aittir. 

Antalya Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Antalya asansörlü evden eve nakliyat sistemini kullanan Antalya Nakliyat evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar veya geniş olması ya da çok yüksek bir katta oturmanız gibi problemler ortadan kalkar. Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından çok önemlidir.

Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde oluşabilecek bütün zararlar ortadan kaldırılıyor. Antalya asansörlü nakliyat fiyatları hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha kaliteli bir nakliye işlemi için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple asansörlü sistem firmamızın sürekli kullandığı bir sistemdir. Sizlerde nakliye işlemleriniz için asansör sistemi bulunmayan bir nakliye firması yerine firmamızı ziyaret etmeniz yerinde olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır?

Antalya asansörlü nakliyat Antalya hizmetleri sunan firmamızın amacı sektörde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır. Bu sebeple sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız gelişen teknolojiyi kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engellemek istemektedir. Firmamız işinde uzman ve deneyimli personelleri, çalışma prensibi, nakliye sırasında kullandığı ekipmanları ile kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Antalya asansörlü nakliyat fiyatları normal nakliye fiyatlarından farklı değildir. Asansörlü nakliye sistemimiz firmamızın bir demirbaşıdır. Bu sebeple ekstra bir fiyatlandırma koyulması söz konusu değildir. Zaten bu sistemde ekstradan işçi çalıştırılması da söz konusu olmadığından dolayı maliyetleri arttırıcı bir etkisi bulunmaz. Kapalı kasa kaplama araçlarımız da yine firmamıza aittir.

Antalya Nakliyat Ve Asansör Kiralama Hizmetleri

Antalya il merkezi ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi kişi ve kuruluşlar için lift, vinç olarakta tabir edilen  Antalya asansör kiralama  hizmetimiz de vardır. www.antalyaborabeynakliyat.com sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsniz. Ev taşımak, eşya taşımak sıkıntılı iştir. Eşyaları toparlanıp ambalajladıktan sonra da bitmez bu sıkıntılar. Merdivenler dar olursa eşyalar çizilir mi, hassas eşyalar kırılabilir mi, taşıyıcılar taşırken düşürür mü? Ve benzeri konular gibisinden kaygılar insanı sıkıntıya sokar. Zira bu eşyalar için önemli oranda ücretler ödenmiş, bu yolda sıkıntılar çekilmiştir. Kısacası ev taşıma bir dertti yakın zamana kadar. Ama şimdi dert olmaktan çıktı.Teknolojik gelişmeye paralel olarak artık taşıma sıkıntılarının çözümünde teknolojik çözüm asansörlü taşımadır. Zahmetsiz ve kolayca eşyalarınızı evden taşıma aracına, taşıma aracından eve çıkarabilmektedir. Böylece taşıma işi kolaylaşmıştır. Ne taşıyıcı derdi, ne merdiven indirme sıkıntısı ne de art arda sıralanan kaygılar vardır. Artık asansörlü taşıma ile her şey daha kolay, daha düzgün, daha güzel biçimde evlerden, ofislerden alınarak, yeni binalara asansörle çıkarılıp taşınacaktır.Antalya Asansörlü taşıma sayesinde sıkıntıya girmeden, kaygılanmadan rahatça eşyalarınız kamyona düzgün ve uygun biçimde yüklenmektedir. Kolayca kurulan balkona kurulan asansörle ne kadar büyük eşyanız olursa olsun, ne kadar çok eşyanız olursa olsun evinizden indirilerek kamyona  düzenli ve uygun biçimde istif edilir. Taşınacağınız eve ya da ofise de aynı biçimde aynı düzen ve titizlik içinde çıkarılarak yerlerine yerleştirilir. Sizin seçeneğiniz da asansörlü taşıma olsun ki hem çağın teknolojisinden yararlanın hem de eşyalarınızı rahatça dilediğiniz yere ulaştırın. Bütün sıkıntılarınız son bulsun.

ANTALYA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT İLE EŞYALARINIZ DAHA GÜVENLİ TAŞINIR..

Antalya evden eve hizmeti için Almanya’dan özel olarak getirtmiş olduğumuz eşya asansörümüz ilk modern nakliyat sisteminin en önemli parçası olan asansörlü taşıma servisimizi müşterilerimize sunmaktayız. Antalya evden eve nakliyat asansörlü firmamız eşya taşınmasında bu zorlayıcı ve zahmetli işi, hem çalışanlar hem taşınan müşteri ve ayrıca eşyalar için tamamen zahmetsiz ve güvenli hale getirmektedir. Son zamanlarda nakliyat sektörüne baktığımızda birçok nakliyat firması insanların bu sorunlarına çözümler üretmek için çabalamaktadır. Bizler de hem sizlerin hem eşyalarınızın güvenliği için günümüz çağına ayak uydurmaya çalışmaktayız. Gelişen teknoloji ile ihtiyaçların yön değiştirdiği bu zamanda çağın gerisinde kalmak her zaman için bizlere dezavantaj verecektir. Antalya evden eve nakliyat firmaları arasında seçkin yere sahip olan firmamız Her zaman ileriyi görüp geleceğin ihtiyaçlarını şimdiden temin ederek yük asansörlü evden eve nakliyat araçlarını bünyesine katıp siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları na bakacak olur isek sunulan en büyük ve en avantajlı hizmetlerden bir tanesi yük asansörlü taşımacılık hizmetidir. Örneğin bir ev veya ofisin taşınması sırasında müşterilerimizin aklının takıldığı ve en çok düşündüğü problemlerden bir tanesi üst katlarda oturduklarından dolayı eşyaların zarar görebilmesidir. Bunun nedeni eşyaların aşağıya indirilmesi ya da yukarıya çıkarılması durumunda, ister istemez oluşabilecek hasarlardır. Hiç kimse eşyalarında en ufak bir çizik dahi olsun istemez. Bu düşüncenizi iyi yöne değiştirecek en iyi hizmetlerden bir tanesi asansörlü taşımacılık hizmetidir. Profesyonel eşya asansörü ile taşınmayan eşyalarınız bina içerisinden geçerek taşınmak istenirse büyük zayiata sebep verebilir.

ANTALYA YÜK ASANSÖRÜ KİRALAMA HİZMETİ

Antalya da kiralık asansöre ihtiyaç duyduğunuzda 37 mt 18.kata kadar çıkabilen 350 kg yük taşıma kapasiteli 10 dakikada kurulan böcker marka hidrolik eşya asansörü ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şehir dışından eşya getirdiğinizde firmamızı arayarak kiralık asansör hizmeti alabilirsiniz.

Evinize buzdolabı aldınız kapıdan geçmiyor, bizi arayın buzdolabınızı asansörümüz ile hasarsız taşıyalım.

Koltuk aldınız üçlü koltuk merdivenlerden dönmüyor, arayın koltuğunuzu asansör ile odanıza yerleştirelim.

Mobilyacıdan yeni eşya aldınız ve eşyalarınızın hasarsız taşınmasını istiyorsanız firmamızı arayın 13.kata kadar eşyalarınızı asansörümüz ile taşıyalım.

Mobilya imatlatçılarının dikkatine! yeni yapılan bir inşaata mutfak dolabı, banyo dolabı, vestiyer mi teslim edeceksiniz?

Kiralık asansör hizmetimizden yararlanarak her katın malzemelerini hasarsız ve taşıma maliyetini azaltarak dairelere taşırsınız.  

Bu anlayışımız ile “BİZİMLE EŞYALARINIZ HER ZAMAN YENİ KALACAKTIR.”

NEDEN ANTALYA BORABEY EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ?

Taşınma sırasında bina içinde oluşacak hasarlar ortadan kalkar

Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak.

Yük asansörlü nakliyat araçları ile eşyanın hasar riskini azaltmak

Yük asansörlü evden eve taşımacılık firması ile taşınırsanız bina sakinlerini rahatsız etmemiş olursunuz.

Bina içinde eşyaların zor çıkması durumunu ortadan kaldırır.

Çalışan personel yorulmaz ve hata yapma olasılığı ortadan kalkar.

Asansörle eşyalarınız direk evin içine girer ve taşınma süresi kısalır.

Yük asansörlü taşıma ile bazı yüksek binalarda,girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak

Bazı bina yöneticilerinin bina asansörünü kullanmaya karşı olması.

Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumunu ortadan kaldırmak

Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azalttığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.

Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden'de yararlanmak antalya ve çevresinde yük asansörlü nakliyat hizmeti için bizi arayınız.

ANTALYA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK HİZMETİNDEN HANGİ ŞARTLARDA FAYDALANILABİLİR?

Asansörlü nakliyat hizmeti her koşulda ev taşıma işlemleri için sunulmaktadır.

Bu nedenle evinizi taşırken asansörlü nakliyat hizmetini size sunabilmemiz için aşağıdaki şartların karşılanabilir olması gerekmektedir.

Asansörlü nakliyat aracının bina balkon veya oda pencerelerinin altına yanaşabilmesi gerekmektedir.

Binanızın önünden elektik teli v.b. geçmemesi gerekir.

Yük asansörünün yanaşacağı yerin fazla rampa olmaması gerekmektedir.

Bina ile asansörlü aracın yanaşacağı mesafe 5. kata kadar max 10 mt, 5-13 kata max 4-5 metre olmalıdır.

Şüpheli durumlarda önceden keşif yapmak gerekir.

Balkonlarınızın korkuluğu cam ise,lütfen bu durumu bize bildirin. Böylece özel cam aparatımızı kullanabiliriz.

Balkonların altına asansörlü nakliyat aracının yanaşamaması durumunda uygunsa salon veya oda pencerelerinin orta camı çıkartılıp asansör kurulur.WhatsApp