Antalya Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Bölgeleri

Antalya Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti profesyonel olmayı gerektiren bir hizmet türüdür. Evden eve nakliye işlerinde Borabey Nakliyat olarak sektörde 2007 yılından bu yana bir çok şahısa ait ev eşya taşımacılığı hizmeti vermiş bulunmaktayız. Bu tecrübeyi sizlere daha iyi yaşatabilmek adına son model taşımacılık ekipmanlarımız ve alanında nitelikli personel kadromuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz..

Nakliye işlemleri öncesinde yapmış olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde gereken ekipman, malzeme, bina kat durumu, evinizi taşıyacak aracın belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek ön çalışma yapılır….
Eksperimiz evden eve nakliye işlemleri öncesinde evinizde dikkat etmiş olduğu hususlar arasında eşyaların miktarı, kullanılacak malzeme sayısı ve türü, kaç personel çalışması gerektiği, nakliyat sigorta kapsamı gibi hususları değerlendirerek belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde aracımız ve ekibimiz gelir, taşınma işlemi başlatılır.

Evden Eve Nakliyat İşlerimizde Ayrıcalıklarımız

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma gibi hizmetlerinde ilk olarak evin önüne aracın yanaşması ve asansör ekipmanlarının kurulumu ile başlar. Bina dışındaki çalışma bittikten sonra ise deneyimli personelimiz evinize gelir ve taşınması zor ve kapıdan zor geçen eşyaların demontesi yapar ve daha sonra paketleme işlemi yaparak taşınmaya hazır hale getirilir.

Özenle paketlenen koltuk, kumaş ve kırılacak eşyalar havalı naylonlara ve ardından köpüklü karton koliler içerisine konularak taşınmaya hazır hale getirilir.

Borabey Evden Eve Nakliyat olarak evinizde yere basan tüm eşyaların demonte işlemleri, paketleme işlemleri ve eşyanızın gideceği yeni evde kurulumları yapılarak yeni evinizde oturmaya hazır halde sizlere sunar.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Eğer eviniz 10, 15 katlarda bulunuyorsa eğer müşterilerimize asansörlü nakliyat teknolojisinden faydalanmalarını önermekteyiz. Çünkü asansör teknolojisi 15 ve 25 kat arasında çıkan, güvenli ve hızlı bir taşımacılık türüdür. Eşyalarınız bina içerisinde taşınacağı için personel tarafından zarar görme olasılığı %5 diyebiliriz. Asansörlü evden eve nakliyat teknolojisi sayesinde bu riskler tamamen ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemleri yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi deneyim ve tecrübeye bağlı işler olduğundan dolayı bu hususta tecrübe kazanmış Nakliye firmaları ile çalışmanızı önermekteyiz. Bizler Ulaştırma Bakanlığı tarafından yılları önce almış olduğumuz , K3 şehir içi ve şehirlerarası yetki belgeleri olan en iyi nakliye firmalar arasındayız. Bu tecrübeyi en hesaplı fiyatlar ile sizlerde yaşamak için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Sigortalı, ambalajlı, marangozlu ev, ofis nakliye çözümlerinde hafta içi ve hafta sonu da dahil olmak üzere günün her saati kesintisiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Nakliye işlemi öncesinde bir çok detayı göz önünde bulunduran Borabey nakliyat konusunda profesyonel bir bakış açısı ile sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır.

WhatsApp