Evden Eve Nakliyat Araçları

Evden Eve Nakliyat Araçları

Alanın'da En İyi Donatılmış Araçlarımız İle Eşyalarınız Güvenli Ve Hızlı Taşınır.

Antalya evden eve taşımacılık ve nakliyat hizmetinde kullandığımız özel donanımlı evden eve nakliyat araçlarının ve eşya taşıma işleminde kullandığımız asansörlü nakliyat araçlarının gerçek resimlerini ve asansörlü taşıma hizmeti verdiğimiz çalışma anlarının fotoğraflarını görebilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat Araçları Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan nakliyat kamyonlarının kasaları ev eşyası taşımaya uygun olmalıdır. Firmamız ev eşyası dışında başka bir malzeme taşımadığı için kamyon kasalarını özel sipariş vererek yaptırmaktadır.

Evden eve nakliyat için özel hazırlanan bu kasalarda soğuktan ve sıcaktan korumak için izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır, yine bu kasalarda en ön kısımda sabit kapalı elbise dolabı bulunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Araçları Nasıl Olmalıdır?

Antalya asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan ev eşyası taşıyan bu kamyonların süspansiyon sisteminin yumuşak olması gerekmektedir, bu evden eve araçları fabrika çıkışı 15-20 ton yük taşıma için tasarlanmıştır, fabrika çıkışı bu araçlar kullanılırsa ev eşyalarınız sarsıntıdan dolayı hasar görebilir.BOrabey nakliyat olarak yeni bir araç hizmete soktuğumuzda ilk iş olarak bu kamyonların süspansiyon sistemini ev eşyası taşımaya uygun hale getirip ev eşyalarınıza zarar vermeden evden eve taşımacılık hizmeti vermektir.Araçlarımızı kasa tabanları ahşap malzeme ile kaplıdır bu da ev eşyalarınızın temiz ve hasarsız taşınmasına yardımcı olmaktadır.

WhatsApp