Kalite Anlayışımız

Kalite Anlayışımız

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

BORABEY Nakliyat Depolama olarak kalite anlayışımız bizi tercih eden müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır. Kalite, BORABEY Nakliyat için en önemli husustur. BORABEY Nakliyat Depolama,nakliyat işlemlerinde kullanıcının memnuniyetinin sağlanmak için ihtiyaç duyulan her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek müşterilerine sadece yeni oturacakları yerdeki hayatını düşünmesini saglıyor.Kısacası bizim için kalite anlayışı şöyle özetlenebilir;Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanmasında önemli bir rol oynamaktır.

Bu amaçla firmamız “KALİTELİ, ZAMANINDA HİZMET VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" sloganı ile kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını kalite politikası olarak belirlemiştir.

Müşterinin arzu ve isteklerine hızlıca geri dönüş yapabilme

Teknolojik imkanlardan yararlanarak yaptığımız işi kısa zamanda bitirmek (asansörlü ev taşıma teknolojisi vb.)

Deneyimli kadromuz ile sıfır hasar ile eşyalarınızı taşımak

Ve son olarak en son teknolojiyi, en üstün hizmeti müşterilerimize en uygun fiyata sunabilmektir.

BOrabey,üreticisi ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi,tüketicisi ile bütünleşerek bir bölgesel güç olmayı,çalışanlarıyla birlikte kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

BOrabey olarak felsefemiz,yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla üretim yapan, tüketicisinin ve üreticisinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren, üstün kaliteli yeni ürünler arayışı içinde olan, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, kalite felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir grup olmaktır.

İşimizin Her Alanında Kalite

Grubun Türkiye'de öncüsü olduğu ve bünyesinde yer alan "Kendini Yöneten Takımlar" ve "İş Mükemmelliği" yıllardır başarıyla yürütülen projeler. Müşteri mutluluğunu tüm çalışanlarının katılımı ile gerçekleştiren, sürekli iyileştirme,verilere dayanma, yaratıcılık ve kararlılık bütünü içinde ele alan BOrabey Evden Eve Asansörlü Nakliyat dır.

• Standartları karşılama yeteneği,

• Süreklilik ve güvenilirlik,

• Zamanında ve istenilen miktarda teslim,

• Lojistik ve teknik prezantasyon,

• Esneklik,

• Ürün geliştirme,

• Ürün bulunabilirliği,

Ödeme süreleri ve finansman,Tüketici sorunlarına duyarlılık ve öneri değerlendirme gibi kriterlerin üretimin her basamağında uygulanması için sürekli bir gelişim içinde olmak gerektiğine inanmaktadır. İş süreçlerinin iyileştirilmesi amacıyla yapılan öz değerlendirme toplantıları ve gözden geçirme toplantılarında Nakliye sektöründeki en iyi uygulamalar incelenerek süreçlere entegre edilmekte,iş paydaşlarıyla ortak harekete geçilmekte,ortak süreçler iyileştirilirken onların görüş ve uygulamaları dikkate alınmaktadır.Etkinliğe dayalı maliyet anlayışı ile her sürecin bir değer zinciri olarak görülmesi ve işleme değer katmaya yönelik işlem adımlarının oluşturulması ile süreçlerde sürekli iyileşme sağlanırken, bunların paralelinde, yeni teknoloji ve bilgi teknolojileri kullanılarak kilit süreçlerde verimlilik artışı ve iyileşme gerçekleştirilmektedir..

WhatsApp