Eşya Depolama

Eşya Depolama

Antalya Ev Eşyası Depolama 

EV EŞYASI DEPOLAMA FİYATLARI
  Hizmet Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA 1000 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 1500 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 2500 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA 3000 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda) 4000 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 2000 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama  2750 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama  3500 TL + KDV (AYLIK)
*Nakliye ücretileri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Borabey Depolama'yı Arayabilirsiniz.

Antalya eşya depolama hizmeti sayesinde fazla gelen eşyalarınız veya bir süreliğine depolanması gereken eşyalarınızı depolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre saklanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerle eşyalarının depolanmasını isteyenler firmamıza başvurabilirler.

Firmamızın sunmuş olduğu depolama hizmeti sayesinde temiz ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı saklayabilmekteyiz. Eşyaları sığdırmakta zorlananlar veya mecburi sebeplerden dolayı eşyalarını depoya teslim etmek zorunda kalanlar artık ne yapacağını gayet iyi biliyor. Eskiden olsa eşyalar atılır veya bir tanıdığa verilirdi.Ancak depolama hizmeti sayesinde böyle şeylere gerek kalmadı.Eşya depolama antalya olarak eşyalarınızı evinize gelerek teslim alıyor ve depolama için özel olarak hazırlanmış alanlarımıza getirerek eşyalarınızı depoluyoruz.Eşyalarınızı teslim almaya geldiğimizde paketleme işlemlerini kendimiz yapıyor, sizin yorulmanızı engelliyoruz.
Antalya Borabey Nakliyat tarafından özel paketleme malzemeleri kullanılarak eşyalarınızın depolarımızda bir hasar görmesinin önüne geçiliyoruz.Depomuz oldukça temiz ve eşya depolama için özel tasarlanmış alanlar olduğu için    eşyalarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz.
✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleştirilir?

Hiçbir yere sığdıramadığıniz fazla eşyalarınız mı var? Ya da iş nedeniyle veya ekonomik sıkıntılar nedeniyle eşyalarınızı teslim edecek bir yer mi arıyorsunuz? Doğru adrese geldiniz.  Antalya Borabey Nakliyat depolama  hizmeti olarak sizlere etkili ve kaliteli bir depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama yaptırmaya karar verdikten sonra firmamızla görüşmeniz yeterli.
 Firma yetkililerimiz sizleri ziyaret eder ve eşyalarınızın miktarı ve büyüklüğüne bakar. Eşyalarınıza uygun bir depo ayarlandıktansonra işinde uzman ekibimiz evinize gelerek bütün eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketler.
 Elektronik eşyalarınızı ve mobilyanızı dikkatli ve özverili bir şekilde paketleyen ekibimiz kırılacak eşyalarınızda da aynı özeni göstermektedir.Paketlenen eşyalarınız depoya götürülmek üzere nakliye araçına yüklenir ve depoda güvenli bir şekilde saklanır.Nakliye araçlarımız, mobilya kaplama ve kapalı kasa araçlardır. Araçlarımızın her biri firmamıza aittir.

Depolama İçin Bizleri Tercih Edin

Antalya eşya depolama olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.  Firmamız nakliye konusunda olduğu gibi depolama konusunda da kaliteli hizmeti ile sektörde lider durumdadır. Eşyalarınızı depolarımızda titizlikle koruyor ve eşyalarınıza zarar gelmesini engelliyoruz. Depomuzun zemin ve duvarları özel bir yapıya sahiptir.
Bu yapı sayesinde eşyalarınız rutubetten etkilenmez ve herhangi bir zarara uğramaz. Eşyalarınızın güvenliği de firmamızın sorumluluğundadır. Depo kapıları özel yöntemlerle korunmakla birlikte günün her saati bir güvenlik görevlisi bulunur. Ayrıca depomuz güvenlik kameralarıyla da takip edilmektedir. 

Antalya Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir. Ancak firmamız depolama hizmetlerini hem kaliteli bir şekilde hem de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amaç müşteri memnuniyeti olduğu için depolama hizmetinde son teknolojiyi kullanıyor ve eşyalarınızın güvenliğine çok önem veriyoruz.

Eşya depolatacak kişi ve kurumlar depomuz ziyaret ederek eşyalarının hangi koşullar altında depolandığını görebilirler. Firmamıza ait diger hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak icin musteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.Firmamız kaliteli faaliyetlerine devamlı olarak gelişmeye ve büyütmeye devam edecektir.  Öncelikli olarak şehir içi nakliyecilik faaliyetlerinde işlemlerini eksiksiz olarak uygulayan  Antalya   eşya depolama her geçen gün kalitesini üst düzeylere ulaştırabilmektedir. Şehir içi taşımacılığı hizmeti ile hizmet hayatımıza giren firmamız taşımacılık sektörü alanında her zaman üstün yetenekleri ve teknolojik donanımı ile çok daha kaliteli düzeye ulaştırabilmektedir.

Antalya Nakliyat Depolama 

Firmamız lojistik faaliyetleri ile beraber her koşulda yeni müşterilere ulaşmaya devam etmektedir. Antalya Depolama Firmaları  konusunda her daim doğa koşullarına saygılı bir firma olarak yer almaya devam ediyoruz. Firmamız yer alan personelimiz ile birlikte devamlı olarak taşımacılık konusunda yetiştirmelerimizi sürdürüyoruz. Firmamız nakliyat işlemleri ile beraber içerisinde barındırdığı teknolojik ekipmanları ve personeli sayesinde yeni yüzyılın en iyi taşımacılık şirketi olarak bulunmaya devam etmektedir. Taşımacılık alanında pek çok hizmete firmamız aracılığı ile kolaylıkla inceleme imkânına erişebilirsiniz.  

Antalya Depolama Şirketi,Sağlıklı Depolamayı Önemsiyoruz.

Günümüzde şirketimizi her koşulda Avrupa standartlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Taşımacılık konusunda da kaliteli faaliyetlerini sizlerle buluşturan Antalya  depolama şirketimiz için diğer proje ve lojistik alanlarında ihtiyacınız olan her türlü yenilikçi hizmetlerini sizlere getirmeye devam etmektedir. Firmamız da yer alan araçlarımızın bakım ve onarımı her zaman başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hijyen koşulları doğrultusunda firmamız araçların içini her taşıma işlemi sonrasında temizletmektedir.

Avrupa Standartlarında Depolama 

Sunulan depolama hizmetleri Avrupa standartlarında sizlere ulaştırılırken siz de hizmetlerimizden yararlanarak eşyalarınızı belirli bir süre muhafaza edebilirsiniz. Kurumsal hizmet sunarak beklentinizi karşılıyor ve eşyalarını uzun süre sorunsuz şekilde depoda tutarak saklıyoruz. İstediğiniz zaman eşyanızı almaya gelebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile antalya genelinde birinci sınıf depolama alanı ile hizmet sunan firmamız, eşya taşımadan tutunda depolama alanına kadar her zaman sizlere yardımcı olmaktadır. Sigortalı ve garantili şekilde sunulan hizmetlerimiz aynı zamanda temiz, hijyenik ortamda saklanarak bekletiliyor,Kurumsal hizmet çerçevesinde sunulan eşya depolama  hizmetimizden siz de yararlanmak isterseniz, bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Garantili şekilde sunulan bu hizmetler aynı zamanda sigortalı bir şekilde sizlere sunuluyor. Sigortalı sunulan bu hizmet olası kaza ve doğal afet gibi durumlarda eşyalarınızın hasar görmesi gibi durumlarda sizin mağdur olmamanız için sunulan bir hizmettir. Bununla birlikte güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız beklentinizi karşılayacak hizmet anlayışı ile hizmetlerini sizlere ulaştırıyor. Siz de eşya depolama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde uygun fiyatlı ve kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize ulaştığınızda kısa sürede adresinize gelerek depolarımızda saklayacağınız eşyalar uzman çalışanlarımıza teslim ederek sigortalı ve garantili şekilde sunulan depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Borabey Eşya Depo Depolama  Kriterlerinize uygun bir depo bulmak için vakit kaybetmeden Borabey eşya depolama firmasına ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere ticari faaliyetlerde kaybedilen her bir an, maddi kayıpları da beraberinde getirmektedir.Öte yandan bir adım atmadan önce her aşama değerlendirmeye alınmalı ve tüm olumsuz ihtimaller yok edilmelidir. Bu durum işletmelerin oldukça zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Birey ve işletmeleri karar verme aşamasında zorlayan en önemli etkenlerden biri de eşya deposu hizmeti alma aşamasıdır. Hemen hemen her işletmenin eşya deposuna ihtiyacı vardır. Ancak bazı firmalar eşya deposu hizmetinden yararlanma noktasında çekinceler yaşamaktadır. Çünkü atılacak yanlış bir adım ile pek çok doğruyu da beraberinde götürecektir. Ancak adım atamama durumu da üretime ket vurmaktadır. Oysa bu ve bunun gibi çekinceleri yaşamadan doğrudan üretim sürecine odaklanmak oldukça kolay. Elbette bunun için ilk olarak Borabey eşya deposu hizmeti veren firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Borabey eşya depolama alanında yıllardır hizmet vermektedir. Geride kalan süreç içerisinde pek çok farklı birey ve firmaya ulaşma başarısı göstermiş olan firma, aynı zamanda garantili hizmet verme noktasında da bir numarada yer almayı kimseye bırakmamıştır. Firma, bugüne kadar pek çok farklı sektöre hizmet verebilmiştir.ve bu sayede kazanç elde eden mutlu bireylerin olmasına vesile oluşmuştur. 

Firmadan hizmet alan birey ve işletmelerin hiçbiri bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmamıştır. Firma, ürünlere üretici firmalar kadar önem vermektedir. Bu sayede ürünlerin zarar görmemesi ve en uygun ortamda muhafaza edilmesi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmanın bugüne kadar elde ettiği başarının altında yatan en önemli unsur budur. 

Tüm bunlara ek olarak firmanın verdiği hizmet bunlarla sınırlı kalmamış, aynı zamanda Antalya Borabey Eşya Depo Nakliyatı hizmeti de vermektedir. Bilindiği üzere eşya depo nakliyatı oldukça önemli ve zordur ve bu işlem herkese emanet edilemez. Oysa firma Antalya Borabey eşya depo nakliyatı konusunda da profesyonel işlem yapabilmektedir.

WhatsApp