Antalya Eşya Depolama Şirketlerinden Farkımız

Antalya Eşya Depolama Şirketlerinden Farkımız

Antalya Eşya Depolama Şirketleri

Muratpaşa eşya depolama firmamıza kesinlikle gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.Çünkü firmamız sizlerin ev eşyaları olsun, ofis eşyaları ya da iş yeri eşyaları olsun taşıyarak depolama hizmeti sunmadan önce gerekli sigortalama işlemlerini iş öncesi sağlamaktadır.Özel anlaşmalı olduğumuz sigorta firmalarımız aracılığı ile tüm eşyalarınız A’dan Z’ye firmamızın zimmetine sigortalanmaktadır ve en ufak bir zarar gelmesi halinde bu zararı yine Muratpaşa eşya depolama firmamız karşılamaktadır.Diğer eşya depolama firmaları gibi yaptığımız işi tabiri yerinde ise kara düzen yapmayız, üst kalitede bir hizmet vermekteyiz.

Muratpaşa Eşya Depolama & Muratpaşa Eşya Depolama İşlemini Nasıl Yapıyor?

Firmamız öncelikli olarak anlaşmalar doğrultusunda sizlerden eşyayı teslim alıyor.Teslim aldığı eşyayı ise belirli program ve planlamalar çerçevesinde nakliyat işlemini başlatıyor.Nakliyat işleminde ise öncelikli olarak depolanacak olan tüm eşyalarınız özenli bir biçimde paketlenerek, kargo tarzı hale getiriliyor ve nakliye aracımıza bu konuda bilgi sahibi olan elemanlarımız yardımı ile yükleniyor.Eşyalarınız yüklendikten sonra ise daha önce eşyalarınızın kapasitesine uygun şartlarda belirlemiş olduğumuz depo adresimize taşınıyor.Taşıma işlemi bittikten sonra ise eşyalarınız yine aynı özen ile nakliye aracımızdan indirilerek depolama işlemi sağlanıyor.Depolama alanlarımız tamamen güvenilir olup, online olarak sürekli 7 gün 24 saat kameralar sayesinde izlenmektedir.

Muratpaşa Eşya Depolama Sigortalama İşlemi Yapıyormu?

Firmamız işi sizden teslim aldıktan sonra en küçük eşya parçanızdan tutunda en büyük eşya parçanıza kadar sigortalama işlemini gerçekleştiriyor. Sigortalama olayında ise anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri sayesinde belge üzerinde eşyalarınıza karşı herhangi bir şekilde olumsuz durum gelmemesi adına ya da eşyalarınızın kırılıp, dökülmemesi adına sigortalama işlemi gerçekleştiriliyor.Senelerdir eşya depolama alanında aktif bir rol oynayan firmamız ayrıca bu alanda da birçok defa ödüller almıştır. Sigortalama işleminde ise firmamızın tek amacı yine müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanabilmektir. Bu nedenden ötürü de sizlerde sigortalama işlemi ile güven arz eden firmamızdan depolama hizmeti almak istiyorsanız iletişim kanallarımız yardımı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa Eşya Depolama İçin Ne Kadar Ücret İstiyor

Eşya depolama firması 

Muratpaşa eşya depolama firması olarak bizler siz değerli ve kıymetli Muratpaşa sakinlerine ev eşyası depolama ya da ofis eşyası depolama konusunda hizmet sunmaktayız.

Kurulduğu ilk tarihten bugüne kadar yüzlerce kişinin eşya depolama hizmetini yerine getirmekte olan firmamız bu alanda da birinci sınıf kalitede bir işçilik ortaya çıkarmaktadır.Eşya depolama hususunda birçok firma bulunmaktadır.

Ancak bu firmalardan sadece bir elinde parmak sayısını geçmeyecek derecede olanı temiz işçilik ile çalışmaktadır. Bizler ise eşya depolama konusunda bugüne dek hiçbir müşterimizin yüzünü kara çıkarmadık.Bize gelen her türlü eşya depolama işini layıkıyla ve doğru işçilik yerine getirdik ve getirmeye de devam etmekteyiz.Muratpaşa ev ya da ofis eşyası depolama firmamızdan vakit geçmeden sizlerde eşya depolama hizmeti almalısınız.

Lara Depo- Eşya Depolama Konusunda Güven Veriyor 

Firmamız yapmış olduğu tüm eşya depolama hizmeti konusunda belgeler eşliğinde güven vermektedir. Zaten firmamız depolama konusunda çeşitli ödüller almıştır ve almaya da devam etmektedir. Firmamıza ait olan ve her türlü ev ya da ofis eşyasına hitap eden büyüklükte alana sahip eşya depolama merkezlerimiz 7/24 kameralar ile izlenmektedir ve bu sayede depolanan eşyalarınıza herhangi bir olumsuz durumun gelmesinin de önüne geçilmektedir.

Lara Eşya Depolama

Ayrıca firmamızın tüm çalışanları ve elemanları yaptıkları işin ne olduğu bilincinde olan kişilerdir ve düzenli olarak Lara eşya depolama firmamız tarafından da eğitimleri verilmektedir.Firmamıza ait olan eşya depolarken kullanılacak olan tüm araçlarımızın bakım ve onarımı ise aylık düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Lara Depo-Eşya Depolamayı Nasıl Yapmaktadır

Lara ev, iş yeri ya da ofis eşyası gibi bizim için önemli olan tüm eşyalarınızı özenle paketleyip, taşıyarak depolama hizmeti sunmaktadır. Öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizle devlet onaylı gerekli olan tüm anlaşmalarımız yapılıp, iş teslim alındıktan sonra sizin de uygun gördüğünüz bir zaman diliminde eşyalarınızın durumu, yani fazlalık oranı keşif yapılıp, kontrol edildikten sonra eşyalarınızı alabilecek kapasiteye uygun olan depo merkezimiz hazırlanmaktadır ve daha sonra eşyalarınız sizden teslim alınarak depolama alanımıza taşınmaktadır.

Lara Depo-Eşya Depolarken Sigorta Yaparmı

Firmamız hem işçilerini sigortasız çalıştırmamaktadır, hem de sizlere sunacağı ev eşyası depolama ya da sigortalı eşyası depolama hizmetini sigortasız yapmamaktadır.Sigortalama alanında uzman olan ve anlaşmalı olduğumuz sigorta acentemiz yardımı ile tüm ev ya da ofis eşyalarınız en küçüğünden en büyüğüne kadar sigortalanarak firmamız sorumluluğuna zimmetlenmektedir.Şayet eşyalarınıza en ufak bir olumsuz durum gelir ise bu durumun sorumlusu yine firmamız olmaktadır.Bizler firma olarak diğer eşya depolama firmaları gibi ne olduğu belirsiz, belgesiz bir iş yapmamaktayız.

Lara Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar

Lara ev, ofis veya iş yeri eşyalarınızın depolanması için istediği ücret eşyalarınızın durumuna ve fazlalık oranına göre değişmektedir. Tabi ki bu rakam günümüz şartlarına göre de belirlenmektedir. Ancak firma olarak eşya depolama hususunda ücret konusu bizler için her zaman son plandadır.

Bizler için en önemli konu müşterilerimizin bizlerden almış olduğu eşya depolama hizmeti konusunda memnun kalmasıdır. Diğer firmalar gibi alelacele bir iş yapmayan firmamız, sizlere sunacağı ev eşyası depolama veyahut ofis eşyası depolama konusunda tüm işleri yürütürken belirli program ve plan dairesinde çalışmaktadır.Fiyat politikamız ve kafanıza takılan diğer tüm sorularınız için deneyimli müşteri temsilcimiz ile irtibat kanallarımız üzerinden ulaşarak, danışabilirsiniz.Bizler siz kıymetli Lara sakinlerine haftanın her günü 24 saat hizmet sunmaktayız.

firmamızla https://www.borabeyesyadepolama.com iletişime geçebilirsiniz. ''Borabey Eşya Depolama Şirketi''


Antalya Lara eşya depolama firmasıyız.Hizmet bölgelerimizde de olduğu biçimi ile eşyalarınızı evinizden veya ofisinizden alıp depolara taşımasını bizzat sahibi olduğumuz araçlarımızla yapmaktayız.Eşyalarınızı oldukça güvenli korunaklı depolarımızda sigortalı şekilde depolamaktayız. Antalya Borabey Depolama, emanet ettiğiniz eşyalarınızı adeta kendi malı gibi sahiplenip korunmasına karşın eşyalarınızı sigorta yapmayı ihmal etmez. Farklı bütçelere ve eşya ebatlarına hitap eden depolama alternatiflerimizden birisini seçerek ev ya da ofis eşyalarınızı depolarımızda depolayabilirsiniz.

Antalya Lara Kiralık Eşya Deposu 

Depolarımızda bulunan kişiye özgü ayrılmış oldukça hijyenik ve güvenli odalı eşya depolarımız tek odalı, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası depolayabilecek farklı ebatlarda eşya depolarını istediğiniz süre boyunca aylık ödemeli bir biçimde kiralamanız mümkündür.Kiralık eşya depolarımız kişiye özgü odalara ayrılmış bir biçimde olduğundan deponun anahtarı yalnızca müşterimizde bulunur.Böyle olduğu için eşyanızın bulunduğu depo siz açana kadar açılmayacak ve eşyalarınızın güvenliğinden emin olabileceksiniz.

Kepez Depo- Eşya Depolama Nakliyesi Ne Kadar?

Antalya Kepez eşya depolama piyasasında en zor belirlenen ve en karmaşık işlerden birisi de taşıma fiyatlarının hesaplanmasıdır.Çünkü eşyanız 2.katta ise farklı 5. Katta ise farklı asansör var ise farklı fiyatlar ortaya çıkıyor ki bunlar bütün faktörlerin içinden yalnızca bir kaçı.Bu ve bu gibi farklı nedenlerden dolayı kesin bir fiyat vermek ne bizim adımıza ne de sizin adınıza yararlı olmayacağından ücret söyleme işini bizimle iletişim kurduktan sonra belirlemiş olmamız da daha sağlıklı olacaktır.

Kepez Eşya Depolama Ücretleri & Kepez Eşya Depolama

Yıllardır Kepez eşya depolama hizmeti yerine getirmemiz sebebi ile hem deneyimli hem de kurumsal bir firmayız bu sebeple pek çok müşteriye hizmet sunmaktayız.Müşteri sayımız çoğaldıkça depo sayımız artmakta ve depo alacağımız zaman daha büyük depolar satın almaktayız.Depolarımızın boyutu arttıkça hizmet verebildiğimiz kişi sayısı da arttığından dolayı depolama fiyatları bu olayla ters orantılı olarak azalmakta.

Eşya Depolama olarak rekabetçi fiyat ve müşteriyi ilk planda tutan hizmet anlayışla çalışıyoruz.Depo ücretlerini yukarda bulunan Fiyatlandırma kısmının altındaki Depolama Ücretleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kepez Kişiye Özel Odalı Eşya Depolama

Odalı eşya depolama seçeneklerimizde her oda bir müşteriye ait olduğu için her odanın anahtarı da yalnızca oda da eşyası bulunan müşteriye verilmektedir. Bu depolama alternatifini seçtiğiniz taktirde oda depolarınıza arzu ettiğiniz gibi eşya ekleme ve eşya çıkarma yapabilirsiniz.Bu demek oluyor ki her ne kadar oda evinize dahil olmasa da bu depo alanını evinize fazla eşyaları depolamak için kullanabildiğiniz bir odaya benzetebilirsiniz.

Kepez Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızı sizden nasıl aldıysak, geri arzu ettiğiniz zaman da aynı şekilde teslim etmek için depolarımızda gereken her çeşit önlemi almaktayız. Depolarımızda en kötü ihtimali düşünerek almış olduğumuz tedbirler sayesinde eşyalarınıza zarar gelme olasılığını nerdeyse sıfıra indiriyoruz.Her ne kadar bütün tedbirleri alsak dahi sonuçta eşyalarınızın korumasını ve taşıması görevinin en önemli kısmını insan gücü kullanarak yapmış olduğumuz için çok nadirde olsa istenmeyecek olaylar yaşanabiliyor bunu bildiğimiz için eşyalarınızın hepsini sigorta yaparak depoluyoruz.Herhangi bir zarar gelse eşyalarınız sigortalı olduğu için bu zarar size yansımıyor.Bu nedenden dolayı Antalya Kepez sigortalı eşya depolama hizmeti ile gözünüz arkada kalmadan herhangi bir zarara uğrarım düşüncesi olmadan eşyalarınızı bizlere emanet ederek arzu ettiğiniz süre boyunca depolayabilirsiniz.

WhatsApp