Antalya Şehirler Arası Nakliyeciler

Antalya Şehirler Arası Nakliyeciler

ŞehirlerArası Nakliyeciler

Antalya şehirlerarası nakliye firmamız her türlü evi, ofisi ve eşyayı profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Antalya  ev taşıma şirketimiz, Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti vermektedir. Tüm eşyalar şehirlerarası nakliye firmamız tarafından özenle nakil edilmektedir. Ayrıca sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve parça eşya taşıma noktasında da destek sağlanmaktadır.  Antalya şehirlerarası nakliyat ekiplerimiz yıllardır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Montaj, paketleme ve yük yükleme gibi işlemler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Antalya ev taşıma firmamız İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir.  Komple yükler, parça eşyalar, mobilyalar ucuz fiyatlar ile nakil edilmektedir.şehirlerarası nakliyat hizmetleri tüm il ve ilçeler için verilmektedir.

Antalya Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri öncesin de müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. 1+1 gibi küçük olan daireler ve ofisler parça yük taşıma hizmeti adı altında nakil edilmektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliye firmamız Antalya da 25 ilçe için de araç desteği sağlamaktadır.Antalya şehirlerarası nakliyat ekipleri ev mobilyaları, ofis koltukları ve beyaz eşyalar için montaj desteği de sağlamaktadır. Firmamız 81 ilin tamamına asansörlü evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır.  Şehirlerarası nakliye içerisinde en uygun ve en güvenli ev taşıma hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

Antalya Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri kurumsal bir mantık ile verilmelidir. Sevkiyat araçlarının geniş ve güvenli olması da ayrı bir önem arz etmektedir. Şehirlerarası nakliye firmamız ise 13 yıldır Türkiye geneline taşıma hizmeti vermektedir. Bu nedenle de işin de tecrübe sahibi olan antalya ev taşıma firmamız, ayrıca ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarımız piyasa şartlarına göre daha makul bir düzeydedir.  Buna rağmen memurlara ve tahini çıkan öğretmen,savcı,polis ya  da sağlık çalışanlarına özel indirimler uygulanır.  Parça yükler, ambar yükleri, depo malzemeleri de şehirlerarası nakliye firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

Ucuz Şehirlerarası Nakliyeciler

Çok hesaplı fiyatlar ile hizmet veren şehirlerarası Nakliye şirketlerinin bir çoğu komisyoncudur.Yani müşterid gelen talepleri, belirli bir ücret karşılığın da başka şehirlerarası nakliyat firmalarına vermektedir. Ancak antalya ev nakliye ise komisyonculuk yapmamaktadır. Firmamız 4+1 ve 5+1 gibi büyük daireleri bile kendi kamyonları ve tırları ile taşımaktadır. Ayrıca komple yükler için yüzde 20’ye varan fiyat indirimi uygular. Şehirlerarası nakliyat firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Antalya ev taşıma firmamız, asansörlü nakliye, parsiyel nakliye ve şehirlerarası ofis taşıma hizmetlerini de ucuz fiyatlar ile vermektedir.

WhatsApp