Antalya Ucuz Evden Eve Nakliye Fiyatları

Antalya Ucuz Evden Eve Nakliye Fiyatları

Ucuz evden eve nakliyat fiyatları müşterilerimiz kullanıcılar tarafından sıkça aranan anahtar kelimeler arasında yer almaktadır bu konuda önemli bilgiler vermekte bizim için gereklilik olmuştur. Ev taşımasında ilk önce dikkate alınması gereken konularda taşıması yapılacak nakliyat fiyatlarıdır.

Verilen fiyatlar arasındaki daha kaliteli hizmet veren ve daha uygun fiyata taşınması yapacak firmalar bulmak oldukça sıkıntılıdır. Taşınma esnasında kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

Ucuz evden eve Nakliyat  Fiyati verme konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında müşterilerimize biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Müşterilerimize eşyalarınız ne kadar olduğunu ve evinin kaç odalı olduğunu bizim için önemlidir öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 700 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiye almamanızı tercih etmemeniz istenmektedir.

Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.Antalya BOrabey nakliyat Taban fiyatlamada baz alınan bir ev için (3+1 ve 4.kattan 3.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 80/100 TL civarındadır.

5 kişinin ortalama maliyeti 400/500 TL olmaktadır. Böyle bir taşıma işinde minimum 100 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın sağlıklı olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 100/150 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve Nakliyat masrafı olarak ortalama 50 TL gider olacaktır.

Sadece buraya kadar 700/800 TL maliyet oluşmaktadır ki bu fiyata evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara taşıma yapamayacakları için başvurdukları ticari ahlaksızlıkları vatandaşlarımızın başına ne sıkıntılar açtığını ayrı bir sayfada inceleyeceğiz.

Sonuç olarak taşımanın sonunda müşterisini mutlu edebilen çok az sayıda firma bulunmaktadır ve bu firmaları sadece kurumsal kimliklerine bile bakarak çok rahat tespit edebilirsiniz.

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

binlerce firmanın arasında yükselmek için daima kaliteli ambalajlarla ve ev eşyaları için uygun araçlar kullanmaktayız. Nakliyat sektörü oldukça hizmet isteyen bir iş olmakta bizim firmamız hizmet sektörün de oldukça kaliteli ambalajlarla ve profesyonel ekiplerle ve araçlarla siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermekteyiz.  

Antalya BOrabey Nakliyat müşterilerimize en uygun fiyatı vererek müşterilerimizi memnun etmektedir. Eşyalarınızın hasarsız şekilde taşınarak garantili şekilde taşımacılık hizmeti veriyoruz.  Antalya evden eve nakliyat  olarak nakliye taşımacılık lojistik kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli sigortalı güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehirler arası ve şehir içi eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz. 

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla taşımacılık hizmeti sunmaya son sürat devam ediyoruz. Uzman ekip ve garantili taşımacılık hizmetleriyle tercih edenler siz değerli müşterilerimiz hiç pişmanlık olmayacaksınız. Antalya BOrabey evden eve nakliyat Sizler içinizde bir kuşku olmadan uygun fiyatlarla hizmeti arıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. 0542 651 50 42 | 0242 346 50 42

WhatsApp