Evden – Depo’ya Nakliyat Hizmetimiz Nasıl Çalışıyor?

Evden – Depo’ya Nakliyat Hizmetimiz Nasıl Çalışıyor?

Evden – Depo’ya Nakliyat Hizmetimiz Nasıl Çalışıyor?

Oldukça basit  daha küçük eşyaları kutulara yerleştiriyorsunuz. (ihtiyacınız varsa bunları da sağlayabiliriz.Pazar günleri saat 07:00 – 12:00 arasında size uygun bir saatte gelip tüm ufak tefek eşyalarınızı biz toplamaktayız.

Kutularınızı, daha büyük eşyalarınızı ve herhangi bir mobilyayı, sizin yanınızda paketledikten sonra güvenli depolama tesisimize götürerek odanıza dikkatlice yerleştireceğiz. Ayrıca, nakliye sırasında mobilyaların ekstra korunması için tek kullanımlık havalı laylonlu patpatlarla sağlıyoruz. İşte bu kadar! eşyalarınız, tekrar ihtiyacınız olana kadar depoda güvende ve emniyette olacak.

Ne kadar depolama birimine ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz,yetkilimiz  Mehmet beyi arayarak ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır. 

Ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için 0542 651 50 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Depo’dan – Yeni Eve Nakliyat Hizmetimiz Nasıl Çalışıyor?

Eşyalarınızı depodan çıkarma zamanı geldiğinde, süreci aynı kolay ve sorunsuz hale getiriyoruz. Bu süreçte size yardımcı olacak ve gerekirse teslimat seçenekleri konusunda size tavsiyede bulunacak samimi depolama danışmanlarımızdan birini bilgilendirmeniz yeterlidir.

Teslimat hizmetimiz için sadece kendi profesyonel 5 kişilik ekiplerimizi ve kendi araç filomuzu kullanıyoruz, böylece eşyalarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Teslimatlar için 7 gün önceden haber verilmesi gerekmektedir.

WhatsApp